Padari sūtījumu sūtīšanu Baltijas valstīs vieglāku ar UNISEND padomiem

Preses relīze
2024-05-24

Arvien vairāk cilvēku Baltijas valstīs pārliecinās par sūtījumu nosūtīšanas ērtumu, izmantojot pakomātus, un tas noved pie sūtījumu skaita pieauguma. UNISEND atgādina, ka, lai nodrošinātu ātru un vieglu sūtījumu piegādi, ir svarīgi ievērot šos vienkāršos padomus:

Pārbaudiet kontaktinformāciju uzmanīgi. Pat neliela kļūda telefona numurā vai e-pasta adresē var ievērojami aizkavēt sūtijuma ceļošanu vai pat nosūtīt to atpakaļ. Lūdzu, pārliecinieties, ka dati ir pareizi ievadīti pirms sūtījuma nosūtīšanas.

Izvēlieties pareizo sūtījuma izmēru. Lai nodrošinātu ērtu un drošu piegādi, izvēlieties atbilstošu sūtījuma izmēru un pareizi iepakojiet to pirms ievietojat sūtījumu pakomātā. Ja izrādās, ka sūtījums ir lielāks par pasūtīto izmēru, varat atjaunināt informāciju pakomātā.

Pareizi iepakojiet sūtījumu. Lai izvairītos no nevajadzīgām kavēšanās un iepakojuma bojājumiem, iepakojiet sūtījumu pareizi, izmantojot videi draudzīgus materiālus un izvairoties no plastmasas maisiem un būvniecības līmlentēm.

Izmantojiet pašapkalpošanās tiešsaisti. Visātrākais veids, kā nosūtīt sūtījumu, ir izmantot UNISEND pašapkalpošanās portālu. Tas ļaus jums viegli veikt visus nepieciešamos soļus un izdrukāt paciņas uzlīmi pat pie pakomāta.

UNISEND – jauns dalībnieks Latvijas paku piegādes tirgū, ir uzsācis savu darbību Latvijā, piedāvājot tīklu ar 152 pakomātiem. Klienti var sūtīt un saņemt sūtījumus gan Latvijā, gan visās trīs Baltijas valstīs, nodrošinot ērtu piegādes iespēju klienta atrašanās vietā.

Kopumā UNISEND tīkls Baltijā sastāv no aptuveni 750 pakomātiem, no kuriem aptuveni 300 atrodas Latvijā un Igaunijā

Vairāk nekā 98 procenti paku Latvijā no viena UNISEND pakomāta uz citu, tiek piegādātas vienas darba dienas laikā.

Meklēt
Lai sāktu meklēšanu, zemāk esošajā lodziņā ievadiet atslēgvārdu, pēc kura vēlaties meklēt.