API

Atvērtā programmēšanas saskarne (API) ir tieša saskarne starp vairākām atšķirīgām sistēmām, kas ļauj nekavējoties pārsūtīt un saņemt informāciju. API ļauj uzņēmumiem veikt ikdienas uzdevumus ātrāk un ērtāk, palīdz izvairīties no cilvēciskām kļūdām, kā arī ļauj apmainīties ar informāciju un to koplietot. Kļūstiet par Unisend klientu, instalējiet API, un izbaudiet visas priekšrocības.

Iegūt API

API palīdz:

Ietaupīt laiku un resursus

API nodrošina iespēju pārsūtīt sūtījumu datus (kas tiek nosūtīti ātrāk), saņemt paku etiķetes un veikt citus darbus, kas parasti prasa daudz laika un cilvēkresursu.

Vienkāršot sūtījumu administrēšanu

Automātiskā datu apmaiņa vienkāršo sūtījumu nosūtīšanu. Automatizētie risinājumi ir īpaši svarīgi, apmainotos ar sensitīvo informāciju, piemēram, piegādes adresi vai kontaktinformāciju.

Samazināt kļūdas vai pilnībā izvairīties no to iespējamības

API ļauj viegli apmainīties ar informāciju starp dažādām sistēmām bez cilvēka iejaukšanās, tādējādi izvairoties no neuzmanības, neprecizitātes vai cita veida kļūdām.

Sekot sūtījuma piegādes statusam reālajā laikā

API nodrošina sekošanu piegādes izpildei reālajā laikā, un sūtījumu reģistrācijas datus var viegli pārsūtīt pa e-pastu, SMS vai jebkuru citā jūsu izvēlētajā veidā. Sniedzot klientiem iespēju izsekot piegādes procesam, jūs samazināsiet pieprasījumu skaitu par sūtījuma statusu – klienti varēs paši sekot savam sūtījumam.

Konsultācijas

Jums ir jautājumi vai nepieciešama palīdzība? Sazinieties ar mums

integrations@unisend.lv

API dokumentācija

Mēs esam sagatavojuši jums API dokumentāciju un norādījumus.

Pēc spraudņa instalēšanas e-veikala platformā, jums būs nepieciešami arī Unisend API pieteikšanās dati. Tiem varat piekļūt, piesakoties savā biznesa kontā Unisend pašapkalpošanās sadaļā un izvēloties “Integrācija”.

Sāciet, izmantot API sniegtās iespējas

Vai jūs jau esat Unisend klients un vēlaties izveidot savienojumu ar Unisend API? Aizpildiet veidlapu, un mēs ar jums sazināsimies.

Iegūt API
Meklēt
Lai sāktu meklēšanu, zemāk esošajā lodziņā ievadiet atslēgvārdu, pēc kura vēlaties meklēt.