Sīkdatņu politika

Pēdējais atjauninājums: 03.01.2024

Vispārīgā informācija

1. Šajā Sīkdatņu politikā ietverta pamatinformācija par Unisend Latvija SIA vietnēs unisend.lv, my.unisend.lv izmantotajām sīkdatnēm.
2. Unisend Latvija SIA vispārīgais Privātuma paziņojums Unisend Latvija SIA pakalpojumu lietotājiem pieejams unisend.lv un my.unisend.lv.
3. LŪDZU, IEVĒROJIET, ka sabiedrības Sīkdatņu politika un izmantotās sīkdatnes var tikt jebkurā laikā mainītas, grozītas vai atjauninātas. Jūs saņemsit informāciju par veiktajām izmaiņām Sīkdatņu joslā un Sīkdatņu iestatījumos. Ja turpināsit izmantot Unisend Latvija SIA tīmekļa vietnes pēc tam, kad būs veiktas izmaiņas, mēs uzskatīsim to par apstiprinājumu, ka esat izlasījis un sapratis izmaiņas, papildinājumus un atjauninājumus. Aicinām jūs regulāri izskatīt Sīkdatņu politiku.

Kontaktinformācija

4. Unisend Latvija SIA, juridiskās personas kods 40203523445, adrese Čiekurkalna 2. līnija 30A Rīga, Latvija, e-pasts info@unisend.lv (turpmāk “Sabiedrība”).
5. Personas datu apstrādes jautājumos lūdzam vērsties dataprotection@unisend.lv.
6. LŪDZU IEVĒROJIET, ka gadījumā, ja jūs atrodat Sīkdatņu politikā informāciju, kas attiecas tieši uz jums, lūdzu, sazinieties ar mums, izmantojot iepriekš 5. punktā minēto e-pasta adresi.

Vispārīga informācija par sīkdatnēm

7. Sīkdatnes ir mazas datnes, kas glabājas jūsu ierīces (piem., datora, planšetes, mobilā tālruņa) interneta pārlūkā, ko jūs lietojat noteiktas sabiedrības tīmekļa vietnes apmeklēšanai.
8. Sīkdatnes ļauj mums saglabāt tādus datus kā: pieteikšanās dati (IP adrese, pieteikšanās laiks, tas, kura cita tīmekļa vietne nosūtīja jūs uz Sabiedrības vietni utt.), pārlūka veids, kā arī dati par jūsu navigāciju vietnē (piem., kuras sadaļas jūs apmeklējat, kādus pakalpojumus izmantojat utt.).
9. Sīkdatņu galvenie mērķi ir:

  • Nodrošināt vietnes tehnisko funkcionalitāti, t.i., lai tā pareizi darbotos;
  • Saglabāt jūsu iestatījumus apmeklējumu laikā un to starplaikā;
  • Palielināt jūsu tīmekļa vietnes ātrumu un drošību;
  • Dot iespēju pastāvīgi uzlabot vietni, padarot to vēl draudzīgāku lietotājiem, lai jūs varētu ātri un intuitīvi atrast jums vajadzīgo informāciju par mūsu pakalpojumiem;
  • Palielināt mūsu mārketinga efektivitāti, piedāvājot jums noderīgu saturu;
  • Mērīt vietnes datplūsmu.

10. Sīkdatnes var būt ilgtermiņa un īstermiņa (sesijas sīkdatnes). Ilgtermiņa sīkdatnes paliek jūsu datorā pēc tam, kad esat apmeklējis vietni, un tās izmanto, kad apmeklējat to atkal, tās ir derīgas un netiek dzēstas pēc tam, kad esat beidzis vietnes pārlūkošanu. Īstermiņa (sesijas) sīkdatnes tiek dzēstas, kad esat beidzis pārlūkot vietni, t.i., šīs sīkdatnes tiek reģistrētas, kad atverat pārlūka logu, un pazūd, kad to aizverat.
11. Sīkdatnes vispārēji iedala obligātās, funkcionālās, statistikas un mārketinga sīkdatnēs.
12. Obligātās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ir būtiskas tīmekļa vietnes darbībai. Piemēram, tās izmanto, lai nodrošinātu lapas ātru un efektīvu atvēršanos, saprastu, vai jūs vispār pieņemat sīkdatnes, kad dodat piekrišanu, cik ilgi tā ir spēkā utt. Bez sīkdatnēm vietne pienācīgi nedarbosies.
13. Funkcionālās sīkdatnes. Šīs sīkdatnes ļauj mums saglabāt jūsu izvēles (tādas kā valoda) un piedāvāt jums uzlabotas un personīgi labāk pielāgotas vietnes funkcijas (piem., personalizēt noteiktu tīmekļa lapu (teksta izmērus, burtus un citas lapas daļas, kuras jūs varat pielāgot)), kā arī nodrošināt attiecīgās funkcijas (piem., virtuālā asistenta ) darbību.
14. Statistikas sīkdatnes. Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par to, kā jūs lietojat vietni, un palīdz mums to uzlabot. Piemēram, šīs sīkdatnes var parādīt, kuras vietnes lapas jūs apmeklējat visbiežāk, cik daudz laika pavadāt vietnē un kādus pakalpojumus izmantojat. Šīs sīkdatnes apkopo informāciju par jūsu darbībām mūsu vietnē, neidentificējot jūs parastajā veidā.
15. Mārketinga sīkdatnes. Šīs sīkdatnes mēs izmantojam, lai sniegtu jūsu interesēm visatbilstošākās reklāmas, ierobežotu laiku, kādu jūs varat redzēt vienu un to pašu reklāmu, un novērtētu reklāmas kampaņas efektivitāti, sekojot līdzi jūsu klikšķiem. Reklāma var neparādīties mūsu vietnē un var parādīties pat pēc tam, kad esat to atstājis. Šīs sīkdatnes apkopo informāciju mārketinga vajadzībām un seko līdzi jūsu darbībai ne tikai mūsu, bet arī citās vietnēs.
16. Sīkdatnes var iedalīt arī mūsu lietotajās un trešo pušu lietotajās sīkdatnēs, Trešo pušu sīkdatni izveido cita sabiedrība (piem, Google, Facebook utt.). Reizēm mēs izmantojam šādas sīkdatnes savā vietnē datu iegūšanai par darbību, lai iegūtu mārketinga mērķiem nepieciešamus datus, nodrošinātu informācijas apmaiņas funkciju sociālajos tīklos utt. Šādā gadījumā šīs trešās puses arī var saņemt informāciju no šīm sīkdatnēm un izmantot šo informāciju saviem mērķiem, un tās var saņemt vairāk informācijas, nekā mēs esam pieprasījuši saviem mērķiem (piem., saistot no mums saņemto informāciju ar informāciju, kas saņemta no citām vietnēm). Trešo pušu sīkdatnes var izmantot arī vietnes attiecīgo papildu funkciju (piem., virtuālā asistenta) darbības nodrošināšanai. Esam snieguši to mērķu aprakstu, kādiem mēs izmantojam sīkdatnes mūsu vietnes sīkdatņu joslā. Taču darbības un mērķi, kādiem no šīm sīkdatnēm vai sekošanas mehāniskiem iegūto informāciju izmanto trešās puses, ir atkarīgi no šo pušu privātuma politikas vai sīkdatņu politikas.
17. Iesakām izskatīt katras mūsu trešās puses privātuma un/vai sīkdatņu politiku vai citu ar šiem jautājumiem saistītu informāciju. Piemēram:

  • Plašāka informācija par Google Analytics sīkdatnēm;
  • Plašāka informācija par Adform sīkdatnēm;
  • Plašāka informācija par Tilde sīkdatnēm (izmanto unisend.lv vietnē);
  • Plašāka informācija par Youtube sīkdatnēm (izmanto unisend.lv vietnē).

18. LŪDZU IEVĒROJIET, ka plašāka informācija par sīkdatnēm, kuras izmanto Unisend Latvija SIA (sīkdatnes veids, nosaukums, mērķis, lietošanas ilgums un cita būtiska informācija), atrodama sīkdatņu joslā. Jūs varat to redzēt arī unisend.lv un my.unisend.lv, noklikšķinot “Sīkdatņu iestatījumi” vietnes lejasdaļā.

Vispārīga informācija par sīkdatņu pārvaldību

19. Kā es pārvaldu sīkdatnes? Jūs varat mainīt sīkdatņu iestatījumus unisend.lv un http://my.unisend.lv/, noklikšķinot pogu “Sīkdatņu iestatījumi” vietnes lejasdaļā. Jūs varat mainīt savas izvēles, pieņemot (atzīmējot) noteiktas sīkdatnes vai atsaucot tām savu piekrišanu (noņemot atzīmi). Lai iestatījumi stātos spēkā, iespējams, jums būs jāatjaunina lapa.
Vairāk informācijas par sīkdatņu pārvaldību jūsu konkrētajā pārlūkā. Piemēram:
Google Chrome
Mozilla Firefox
Microsoft Egde
Opera
21. Lai atteiktos no Google Analytics, jūs varat apmeklēt šo vietni.


Meklēt
Lai sāktu meklēšanu, zemāk esošajā lodziņā ievadiet atslēgvārdu, pēc kura vēlaties meklēt.